Piękna i Bestia 3D (Beauty and the Beast)

Tapety

Film Piękna i Bestia 3D (Beauty and the Beast)

   
Słaby Film     Ekstra Film     Średnia: 3.00, Głosów:1

Kraj: USA
Gatunek: Dla Dzieci
Czas trwania: 90
Premiera Polska: 2012-02-03
Premiera Świat: 2012-02-03
Dystrybutor w Polsce: Forum Film Poland Sp. z o.o

Obsada:
Angela Lansbury - Pani Imbryk (głos)
Janusz Bukowski - Narrator (polski dubbing)

Streszczenie Filmu


Wyjątkowa, wzruszająca historia o dojrzewaniu autentycznej miłości z dużą dawką magii, humoru, tragizmu, romantyzmu, w pięknej baśniowej scenerii. Dawno, dawno temu w niewielkim miasteczku żyła sobie zwykła dziewczyna nazywana Bella. Była niezwykle piękna. Pochłonięta w książkach nie patrzyła na zgromadzonych wokół niej zalotników. Natomiast w mrocznym, wiecznie pokrytym mgłą lesie, widniało zapomniane zamczysko. Kiedyś żył w nim przystojny, lecz samolubny książę. Za egoizm i nieczułość na ludzkie problemy na cały zamek i jego mieszkańców zesłano klątwę, przez co książę zamienił się w ohydną wywołującą strach rogatą bestię, a służbę zamkową zamieniono w przedmioty. Szansą powrotu do ludzkiej postaci jest obdarowanie jakiejś osoby miłością z odwzajemnieniem. Bestii dano czerwoną różę mającą przypominać o upływającym czasie: "Musisz zdążyć nim spadnie ostatni płatek róży. Jeśli ci się to nie uda, do końca swoich dni będziesz Bestią!". Los przywiódł do siebie te dwie postacie. Bella która jest uosobieniem dobra sprawia, że Bestia powoli zmienia swoje nastawienie do życia i ludzi. Mimo początkowej niechęci bohaterowie pomału zaprzyjaźniają się, a gdzieś wysoko w Zachodnim Skrzydle zamczyska róża zrzuca swoje płatki. Czy Bestii uda się zawrócić działanie czaru? Czy można zwalczyć odrażające monstrum?

Wygraj za darmo bilety do kina na film www.wkinach.eu/film,piekna-i-bestia-3d.html!
ZwiastunKomentarze

Autor: (Twój adres IP zostanie zapisany)
Too many copmliemnts too little space, thanks!
ZfhttNDweYJJ
     05:11 25-06-2012
i saw these on bloom and had to come and see more of your work. so glad i did. i am beginning to love tri-x but there is a giant lennairg curve ahead of me. what a big motivation you are, and inspiration. love.
BV5xxDqaiv
     08:31 23-11-2013


Podobne filmy

: Księżniczka i żaba , Arka Noego , Załoga G , Winx. Magiczna przygoda 3D , Gwiazda Kopernika
   

Zdjecia z FilmuPolecamy

Sitemap / Sitemap Kategorie / Kontakt / Ciasteczka
Filmy dla Dzieci i najmłodszych, animowane, przygodowe i wiele więcej. Pokaż dziecku smak Kina (czas:0.0138) Copyright © 2012
www.filmy-dla-dzieci.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone!